Hledáme dobrovolníky pro Tříkrálovou sbírku

Už nyní Vás srdečně zveme k účasti na Tříkrálové sbírce, která proběhne na začátku ledna příštího roku. V naší farnosti se této akce zpravidla účastní jen děti a mládež. Rádi bychom tentokrát rozšířili řady koledníků i skrze Vás – rodiny, manželské páry i všechny ostatní farníky i „nefarníky“. Víme, že tříkrálové koledování je často spojeno s velkou obětí – ať už jde o čas, nepříznivé počasí, či negativní přijetí našich sousedů. Povánoční období však vnímáme jako hezkou příležitost k přiblížení betlémského poselství i lidem kolem nás.

Zapojit se do Tříkrálové sbírky je možné od 1. do 12. ledna 2020 v kterýkoli den. Velmi prosíme o Vaši spolupráci! Budeme moc rádi, když se zapojíte a věnujete třeba alespoň hodinu svého času druhým. Do konce listopadu se lze nezávazně přihlásit v sakristii našeho kostela. Další informace a další motivaci Vám ráda poskytne Maruška Čížková.