Ostravské adventní duchovní obnovy

Doba adventní je vhodnou příležitostí k vykonání duchovní obnovy. V Ostravě můžete využít třeba nabídky salesiánů nebo farnosti Třebovice.

Ostravská komunita salesiánů zve na adventní duchovní obnovu, která se uskuteční v sobotu 7. 12. 2019 od 13:00 do 17:30 hodin v kostele sv. Josefa (Don Bosco). Duchovní obnovu povede P. Michael Kaplánek SDB přednášející profesor z Českých Budějovic. Součástí obnovy bude přednáška, beseda s hostem, příležitost ke svátosti smíření, mše svatá ze slavnosti Neposkvrněného početí Panny Marie a pohoštění po mši. Není nutno se dopředu přihlásit, stačí přijít.

Adventní obnovu s názvem „Zastav se“ najdete také ve stejném termínu v Ostravě-Třebovicích. Začíná promluvou v pátek 6. prosince večer v třebovickém kostele při mši svaté v 17.30 a pokračuje celý sobotní den v třebovickém parku v altánu. Zde je třeba se přihlásit do neděle 1. prosince. Tuto obnovu vede P. David Ambrož, kněz brněnské diecéze.