Rezervace a opatření na velikonoční svátky

Mimořádná protiepidemická opatření pokračují i po 21. březnu a týkají se tak i slavení velikonočních svátků. Stále platí, že bohoslužby v naší farnosti jsou slouženy jen ve farním kostele v Mariánských Horách. Bohoslužeb se může účastnit max. 54 osob. Účastníci  používají dezinfekci, respirátor nebo chirurgickou roušku, vynechává se pozdravení pokoje, svaté přijímání je podáváno na ruku, nekoná se společný zpěv ani průvody.

Na velikonoční obřady je potřeba rezervovat si místo na rezervačním seznamu uprostřed kostela nebo telefonicky na 730 522 000 v úterý 30. března od 14 do 19 h. Jedna osoba si může rezervovat místo pouze pro jedny obřady velikonočního tridua (mše sv. na Zelený čtvrtek, velkopáteční obřady, velikonoční vigilie) a na jednu ze tří bohoslužeb neděle Zmrtvýchvstání Páně. Účast na ostatních bohoslužbách Svatého týdne a na křížových cestách je bez rezervace.

Bohoslužba Volná místa
Velikonoční vigilie – 19.00 0
Neděle Zmrtvýchvstání – 7.30 3
Neděle Zmrtvýchvstání – 8.45 0
Neděle Zmrtvýchvstání – 10.00 0

 

 

 

 

Foto: Vojtěch Curylo/Člověk a víra