Vánoční program v naší farnosti

Ve středu 23. prosince vláda ČR ohlásila přechod do 5. stupně protiepidemického systému PES. K tomu dojde od neděle 27. prosince 2020. Zpřísněná vládní opatření, která budou platit až do neděle 10. ledna 2021, se týkají také bohoslužeb. Od neděle 27. prosince se jich může účastnit jen tolik osob, kolik obsadí max. 10 % kapacity míst na sezení v daném prostoru. V našem farním kostele tomu odpovídá max. kapacita 54 účastníků na jedné bohoslužbě.

Z toho důvodu byl zásadně pozměněn vánoční program. Podrobnosti najdete zde, leták s aktuálním platným programem si stáhněte zde. Aktuálně platný rozpis bohoslužeb včetně mešních úmyslů naleznete zde.

Svou účast na nedělních a svátečních bohoslužbách od 27. 12. 2020 do 10. 1. 2021 je třeba si rezervovat. Více informací o rezervaci zde. Účast na bohoslužbách ve všední dny je bez rezervace.

Od neděle 27. prosince až do odvolání jsou bohoslužby v Nové Vsi zrušeny. Jejich mešní úmysly budou slouženy v obvyklém čase v 7.30 v Mariánských Horách.