Prodloužení současných vládních opatření do 22. ledna

Vláda dnes (7. ledna 2021) na svém zasedání prodloužila platnost stávajících opatření proti šíření koronaviru až do konce nouzového stavu, tj. do 22. ledna 2021 (usnesení). Pro život naší farnosti to i nadále znamená omezený počet účastníků na bohoslužbě. Zůstává dál v platnosti, že bohoslužeb se ve farním kostele může účastnit maximálně 54 osob (10 % z kapacity míst na sezení). V Nové Vsi je slavení bohoslužeb v tomto období pozastaveno.

Na nedělní bohoslužby 2. neděle v liturgickém mezidobí (17. 1.) je tak opět potřeba rezervovat si místo. Rezervace probíhají v sakristii kostela nebo telefonicky na telefonním čísle 730 522 000 ve středu a v pátek od 16.00 do 16.30.

Rozpis bohoslužeb včetně mešních úmyslů najdete zde.

 

Foto: Ivana Bužková/Člověk a víra