Víkendovka pro mládež

Ve dnech 15. – 17. listopadu na faře v Ostravě-Heřmanicích. Zde jsou informace pro přihlášené:

Sraz: pátek 15. listopadu 2019 v 15.45 na běžné páteční schůzce (popř. v 17.00 na mši)
Návrat: neděle 17. listopadu kolem 12.30 (v případě zpoždění/dřívějšího návratu Vás budeme kontaktovat)
Strava: s sebou jen večeři na pátek, v neděli oběd nebude
Cena: 250,-/os.
S sebou: karimatku, spacák, odisku (pro ty, kteří nemají odisky budou jízdenky na MHD zajištěny), šátek na hry, teplé oblečení na ven i dovnitř, pyžamo, hygienu, kartičku pojišťovny, hry/karty dovnitř, bibli

Prosíme, aby si děti sbalily věci do krosny, se kterou pojedou až do Heřmanic. Žádné menší batůžky tedy nejsou potřeba, karimatky a spacáky se popř. povezou autem. Pokud Vám nevyhovuje čas nebo místo odjezdu/příjezdu, můžeme se domluvit na jiné variantě.

Jestli máte nějaké dotazy či nejasnosti, kontaktujte Michaelu Wroblowskou.