Pořad o pomoci ukrajinským rodinám na Ostravsku

V těchto dnech v kostelích naší farnosti probíhá druhá sbírka potravin a drogerie na pomoc ukrajinským rodinám na Ostravsku. Trvanlivé potraviny a drogerii sbíráme až do neděle 14. května. Svůj příspěvek je možné do farního kostela přinést kdykoli v čase bohoslužeb a každou sobotu a neděli od 14 do 18 h, kdy je náš kostel otevřený v rámci Otevřených chrámů. Po 14. květnu předáme veškeré sesbírané prostředky farnosti Stará Bělá, která sbírku organizuje a poskytuje potřebným rodinám pomoc od samotného počátku válečného konfliktu na Ukrajině. Děkujeme všem, kdo do sbírky přispívají.

TV NOE o této pomoc natočila pořad, ve kterém je možné nahlédnout do organizace sbírky, ale také do života lidí, kteří pomoc přijímají. Vřele doporučujeme. Za obzorem: Pomoc Ukrajině (31 minut).

 

Foto: Fotogalerie farnosti Stará Bělá