Farníci se podělili o vánoční cukroví

Velké poděkování patří ženám a mužům naší farnosti, kteří se podělili o své cukroví a zakoupili ovoce. Celkem jsme ve farnosti vybrali šestnáct kilo potravin. Díky štědrým farníkům  budou obdarováni na Štědrý den krabičkou cukroví senioři, kteří se společně sejdou u štědrovečerní večeře na faře. Vánoční cukroví už zamířilo také k dvacítce klientů Nové šance z.s., kterým ještě byla předána jablka a pomeranče. Domácím cukrovím budou také obdarování lidé bez domova. Ti jsou v blízkosti našeho farního kostela a fary celoročně. Zároveň se naše vánoční cukroví dostane také k dalším lidem, kteří jsou v Ostravě bez trvalého bydlení, o které pečují sestry Matky Terezy v Ostravě-Přívoze. Děkujeme všem, kdo se podělili o to, co doma napekli.

Fotografie ve fotogalerii.