Poslední bohoslužby v kapli na faře

S blížícími se velikonočními svátky a s přicházející změnou času pomalu končí slavení bohoslužeb v kapli na faře. Naposled v tomto zimním období bude kaple na faře místem pro mši svatou ve středu 20. března. Od pátku 22. března budou všechny bohoslužby opět slaveny ve farním kostele. V pátek 22. března kvůli křížové cestě, která bude po mši. V sobotu 23. března bude v kostele mše svatá v 7.30. Po ní od 8 do 12 h bude probíhat velký úklid kostela před velikonočními svátky. Ve Svatém týdnu od 25. března budou už všechny bohoslužby v kostele Panny Marie Královny. Stejně tak ve všech časech, kdy se ve Svatém týdnu nabízí rozšířená možnost přijetí svátosti smíření (více zde), bude místem pro přijetí zpovědi farní kostel.

V noci z Bílé soboty na slavnost Kristova zmrtvýchvstání, z 30. na 31. března, se mění zimní čas na letní. V letním čase už budou bohoslužby v neděle i ve všední dny slaveny jen ve farním kostele.

Autor a foto: Petr Smolek
Publikováno 13. března 2024