Náboženství začínáme společně s dětmi a jejich rodiči ve středu 13. září

S novým školním rokem 2023/2024 opět nabízíme rodičům podporu ve výchově jejich dětí v křesťanské víře. Pro děti je připraveno náboženství, které se bude konat ve středu odpoledne na faře v Mariánských Horách. Dětem se bude věnovat Petr Smolek, farář, a Markéta Korpasová, katechetka.  Rodičům nabízíme, aby své děti přihlásili do náboženství pro tento školní rok 2023/2024. Prosíme je, aby svým dětem vyplnili přihlášku (docpdf) a podepsanou ji odevzdali v kostele nebo na faře nebo elektronicky na mail farnosti do neděle 10. září.

Zahájení náboženství společně s dětmi a jejich rodiči proběhne ve středu 13. září v 16 h ve farním kostele v Mariánských Horách.

Samotné setkávání dětí na faře pak začne od středy 20. září. Dosud přihlášené děti jsou rozděleny do tří skupin. V 15 h se setkává skupina, kterou vede Petr Smolek. V 16 h se setkávají další dvě skupiny děti, které vedou odděleně Markéta Korpasová a Petr Smolek. Rodiče jsou informováni o tom, do které skupiny jejich děti patří.